Ozonowanie mieszkania warszawa

Ozonowanie mieszkań Warszawa, biur lub pozostałych budynków przydatnych to sposób na utrzymanie jak największego stopnia higieny. Podstawowym celem zabiegu jest pozbycie się z powierzchni zarazków i drobnoustrojów, natomiast również przykrych zapachów. W dobie pandemii COVID-19 ozonowanie używane jest także jako forma dezynfekcji miejsc, w jakich była osoba zarażona. Na czym polega oraz jaką efektywność ma czyszczenie budynków ozonem?

Co to jest ozon oraz na czym polega ozonowanie mieszkania Warszawa?

Ozon to gaz mocno utleniający, więc tak efektywnie niszczy bakterie, drobnoustroje, grzyby, natomiast również łagodzi zapachy. Wyróżnia się silną reaktywnością, natomiast co za tymże idzie, niszczy struktury pozostałych części. Ozon może łatwo się poruszać. Dochodzi w ciężko dostępne miejsca, więc dezynfekcja jest solidna oraz efektywna. Do ozonowaniasię generatorów, jakie za pomocą wyładowań elektrycznych tworzą ozon. By zabieg był korzystny, potrzebne jest uzyskanie dobrego skupienia ozonu w powietrzu. Zabieg polega na wypełnieniu gazem całego wnętrza.

Ile czasu trwa ozonowanie mieszkania Warszawa oraz jak niejednokrotnie należy je zrobić?

Sam mechanizm ozonowania nie jest długotrwały, jednak ostateczny czas niezbędny na realizację usługi zawsze liczymy na bazie indywidualnej oceny miejsca. Przy niewielkich, 1-2 pokojowych mieszkaniach procedura trwa zazwyczaj blisko 1-1,5 godziny, przy czym im większa przestrzeń czy więcej wnętrz w zakresie mieszkania, tymże czas ów może się przedłużyć. Ze względu na powstawanie dużego natężenia ozonu w mieszkaniu, po ukończonym ozonowaniu potrzebne jest odczekanie ok. 2-3 godzin. Ozonowanie mieszkania warszawa