Audyt SEO w połączeniu z reklamą Google Ads – 100% skuteczności dla Twojej firmy

Prowadzenie biznesu to nie tylko budowanie popularnej marki na rynku, lecz także tworzenie bazy potencjalnych konsumentów. Dzięki opracowaniu, a następnie wdrożeniu przemyślanej strategii marketingowej możesz zdobyć zainteresowanie dużego grona odbiorców. Postaw na przejrzystą stronę internetową, która przykuje wzrok najbardziej wymagającego użytkownika. Brak doświadczenia i kompetencji w tym zakresie może powodować pewne (niemałe) trudności. Kołem ratunkowym jest audyt SEO, przeprowadzony przez zatrudnioną agencję interaktywną. Dlaczego kompleksowa analiza Twojej witryny jest kluczem do sukcesu? Przekonasz się z lektury naszego artykułu. 

Jesteśmy jednak świadomi, że dobra strategia marketingowa to nie tylko optymalizacja pod kątem wyszukiwania. Coraz więcej firm decyduje się uzupełnić swoje poczynania w Internecie, inną formą promocji. Z pomocą przychodzi reklama google ads, której poświęciliśmy trochę uwagi w przygotowanym wpisie. 

SEO – co to takiego?

Search Engine Optimization to zestaw technik optymalizacyjnych, których celem jest zwiększenie widoczności witryny w wyszukiwarce i poprawa wrażeń użytkowników. W ramach SEO stosuje się wiele różnorodnych metod obejmujących obszar wewnątrz strony, jak i strukturę poza jej zawartością. Oto kilka najważniejszych elementów, które wchodzą w skład tej strategii:

 • optymalizacja treści – dbałość o jakość contentu i dostosowanie tematów do potrzeb i preferencji grupy docelowych odbiorców to najlepszy sposób na rozszerzanie świadomości marki i zwiększenie jej przychodów;
 • budowanie linków – tworzenie połączeń z innymi wartościowymi witrynami zwiększa autorytet witryny i generuje zaufanie odbiorców, co ma bezpośredni wpływ na współczynnik konwersji;
 • techniczne SEO – w ramach technicznego SEO optymalizuje się elementy, takie jak szybkość witryny, metadane, przyjazność dla urządzeń mobilnych czy organizacja nawigacji na stronie.

Czym jest reklama Google Ads? 

 

Promowanie marki w sieci internetowej to jedna z bardziej efektywnych praktyk, wykorzystywanych przez przedsiębiorców. Atutem jest fakt, że można ją poddać pomiarom, dopasować do aktualnych potrzeb i sprecyzować przeznaczone na nią koszty. Formą, która cieszy się dużą popularność wśród internautów jest reklama google ads. To nic innego jak płatny rodzaj promocji, który pojawia się w wyszukiwarce Google. 

 

Reklama google ads umożliwia pojawienie się firmy w różnych miejscach sieci – w aplikacjach, na witrynach partnerskich Google czy w kanale YouTube. Warto uwzględnić elementy, bez których strategia Google Ads nie miałaby racji bytu. Mamy na myśli tutaj: 

 

 • frazy kluczowe;
 • wyboru formy reklamy;
 • uwzględnienia budżetu; 
 • okresu obowiązywania kampanii; 
 • liczby kliknięć; 
 • tempa strony; 
 • rodzaju platformy, na której kampanie google ads są udostępniane; 
 • potrzebnych modyfikacji. 

Konsekwencja działań – SEO i reklama Google Ads 

SEO to dla Ciebie szansa na rozwój online, o którym nie można mówić bez odpowiedniego przygotowania. Zatem, żeby stać się czołowym graczem na rynku, zdecyduj się na przeprowadzenie audytu. Nie pomijaj dodatkowych działań, które zwiększą Twoją widoczność w przestrzeni Internetu. Mamy tu na myśli potencjał, jaki niesie ze sobą reklama google ads. W końcu, jeśli pojawisz się w wielu miejscach, szybciej zostaniesz zapamiętany, a to już prosta droga do finansowego sukcesu!